Правила користування

Клієнтська угода

Ця Угода є офіційним документом, який регулює взаємовідносини між Smarty Sale (далі - «Сервіс»), як постачальником послуг, і Вами, як споживачем послуг (далі - «Клієнт»), і автоматично вступає в дію після проходження Вами реєстрації на сайті Сервісу або використання інших його складових.

1. Загальні положення

1.1.My Business Water - це інтернет Сервіс, що дозволяє отримати винагороду за здійснені покупки на сайтах Магазинів - партнерів (Магазини - господарюючі суб'єкти, які розмістили інформацію про свої товари / послуги, пропоновані до реалізації Клієнтам через сайт Сервісу). Походження цих коштів - це рекламно-маркетингові витрати Магазинів, які через партнерів Сервісу (рекламні агентства), частково виплачуються Клієнтам сервісу. Розмір винагороди (як правило, але не завжди) залежить від суми покупки, цей відсоток може змінюватися. Цю винагороду ми називаємо «Кешбек».

1.2. Щоб отримати кешбек, необхідно перейти за посиланням Сервісу на вибраний Вами сайт Магазину і зробити там звичайну покупку. Необхідно виконати умови, зазначені на сторінці /catalog.html. Якщо покупку зроблено відповідно до всіх умов і не було здійснено повернення товару (або відмову від послуги), Магазин виплачує Сервісу комісію (заздалегідь обумовлену грошову винагороду, яку Магазин платить Сервісу за залученого покупця, який здійснив замовлення відповідно до умов цієї Угоди) за залученого покупця, а Сервіс зараховує обумовлену ставку кешбека, зазначену на сторінці Магазину, своєму Клієнту. Такий процес в середньому триває 30 днів.

1.3. Якщо Магазин не надає інформацію про здійснені покупки, Сервіс не несе відповідальності за ненарахований кешбек.

2. Як стати Клієнтом сервісу

2.1. Для того, щоб стати Клієнтом Сервісу, Вам повинно бути не менше 18 років. Клієнт повинен пройти процедуру реєстрації на сайті Сервісу. Реєстрація необхідна для створення облікового запису Клієнта та його внутрішнього рахунку, на який буде зараховуватися кешбек зі зроблених покупок з використанням Сервісу.

2.2. Одна людина може мати тільки один обліковий запис, інакше Сервіс залишає за собою право на блокування та видалення повторних акаунтів.

2.3. Якщо користувач успішно зареєструвався на сайті Сервісу і створив свій обліковий запис, він автоматично стає його Клієнтом.

2.4. Не повідомляйте і не передавайте іншим людям логін і пароль від вашого облікового запису, не зберігайте його на інших комп'ютерах, телефонах або планшетах, в іншому разі Сервіс не несе відповідальності за можливі збитки, завдані Клієнту.

2.5. Якщо Клієнт Сервісу порушив умови цієї Угоди, права третіх осіб або створює загрозу для його роботи, Сервіс має право заблокувати обліковий запис Клієнта з подальшим його видаленням.