Конфіденційність

Збір і використання інформації

Під час замовлення товарів на сайті та в мобільному додатку Ви передаєте свої особисті дані, які зберігаються в нашій системі для управління замовленнями і здійснення обліку всередині компанії. При обробці отриманих персональних даних ми:

1)діємо відповідно до законодавства у сфері персональних даних і дотримуємося всіх відповідних приписів щодо забезпечення конфіденційності в інтернеті;

2)приймаємо всі необхідні організаційні та технічні заходи для захисту конфіденційної інформації від несанкціонованого доступу, втрати або знищення.

Збір даних про користувачів здійснюється в електронному вигляді в активній формі (заповнення відповідних інформаційних полів для здійснення замовлення, взаємодія з клієнтським сервісом - особисті дані) і в пасивній формі (автоматично, для статистичних цілей - особисті дані не збираються).

Використання магазину для купівлі питної води, обладнання і додаткових товарів припускає заповнення інформаційних полів на сторінці персональних і платіжних даних веб-сайту або через мобільний застосунок:

1) прізвище, ім’я та по-батькові клієнта, номер телефону, адреса доставки, адреса електронної поштової скриньки тощо;

2) дані платіжної картки (ім'я власника, номер, термін дії та CVV код) для завершення процесу оплати послуг за допомогою інтернет-магазину та застосунку.

Передача персональних даних